O NÁS

V roce 2017 jsem se začal zajímat o tento business, jelikož mě naplňuje komunikace s hráči, manažery a trenéry . Zároveň jsem jako aktivní hráč a spoluhráč v hokejové kabině poslouchal, proč hráči nejsou spokojení se svým agentem nebo firmou, která je zastupuje a jejich poznatky jsem si zapamatoval . 

Napadlo mě, proč bych nemohl začít pomáhat svým dlouholetým agentům v ČR a Německu? Dohodli jsme se a já jim od roku 2017 pomáhal a postupně se dostával hlouběji do této práce, abych zjistil co vše práce agenta obsahuje. 

Unlimited Hockey Agency s.r.o. jsem založil v roce 2020 s jasnou vizí, pomáhat hráčům při hledání nového angažmá, řešit právní problémy, postarat se o finanční a daňové poradenství atd.. 

Firma Unlimited Hockey Agency s.r.o. si zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi. Hlavním mottem společnosti je fungování s klientem na lidském faktoru …. Ano business je business, ale má představa se odvíjí od faktu, že jsme lidské bytosti a vždy a za všech okolností se dá na všem dohodnout. 

Komunikace, upřímnost a vzájemná důvěra je absolutním základem celé naši spolupráce. Díky své profesionální hokejové kariéře, která trvala celkově 16 let, jsem nasbíral spousty kontaktů po celém světě.